top of page
CCTV1

CCTV1

CCTV2

CCTV2

CCTV3.jpg

CCTV3.jpg

CCTV4.jpg

CCTV4.jpg

CCTV5

CCTV5

CCTV6.jpg

CCTV6.jpg

Pochůzkový systém

Pochůzkový systém nebo také obchůzkový systém slouží ke kontrole pochůzek nebo pohybu při vykonávání služby. Může se jednat o ostrahu, úklidové služby, měření a regulace, profylaktické kontroly atd. ONLINE systém TouchGuard umožní uživatelům to, co je pro ně důležité a to, aby byl pohyb monitorován v reálném čase a aby všechny odchylky od plánu byly okamžitě řešeny také v reálném čase a to tím, že jsou data okamžitě odesílána na server. Minimalizují se tak chyby a prostoje lidského faktoru a maximalizuje se tak efektivita vykonávané služby. ONLINE systém TouchGuard navíc zákazníkovi nabízí další dodatečné služby – vyhodnocení a řešení incidentů, možnost nahlížet online na právě vykonávané služby atd. Dalším důležitým aspektem je úspora provozních nákladů, protože čtečky nemusí být vyčítány ručně.

Základní varianta online pochůzkového systému. Využívá standarního "chytrého telefonu" s operačním systémem Android a technologií NFC. Jako kontrolní body se používají NFC čipy.

Jako čtečku si lze vybrat z více než 50 typů telefonních přístrojů. Systém tedy není závislý na jednom typu přístroje, ale dokonce ani na výrobci telefonu, pokud splňuje 2 podmínky:

  • Operační systém Android

  • Technologie NFC

Pro zvýšení odolnosti "obyčejných telefonů" doporučujeme použít některé z ochranných pouzder. Ze zkušenosti víme, že ve většine provozů není třeba se obávat "křehkosti" telefonů.

bottom of page